front back
повернути будинок Відео
Інфраструктура
titletitletitle

ПАРУС LIFE разом з ПАРУСОМ утворюють єдиний житловий простір, який обслуговуватиме інфраструктура, розміщена в житловому комплексі по вул. Липинського. А це понад 3000 кв.м. комерційних приміщень серед яких – продуктовий супермаркет, фітнес-центр, кав’ярня та безліч інших об’єктів розважальної та сервісної інфраструктури.

Ліфти
titletitletitle

Ліфт з неперевершеним поєднанням польської якості та надійності PILAWA - є унікальною ліфтовою системою з точки зору поєднання функціональності і ефективності. Ліфти компанії PILAWA вирізняються низьким споживанням енергії, тривалим терміном служби і привабливими дизайном. В кожній секції встановлюється пасажирський та вантажопасажирський ліфти.

Паркінг
titletitletitle

Кожен зможе обрати паркомісце відповідно до своїх потреб та розміру автомобіля. Більшість паркомісць підземного рівня паркінгу обладнані спеціальними боксами для зберігання автомобільних аксесуарів та запчастин.

Комбінований фасад
titletitletitle

Система складається з основних елементів – облицювання (алюкобонд), теплоізоляції і алюмінієвої підконструкції. Принцип системи полягає в тому, що технологічний прошарок, що залишається між теплоізоляцією і облицюванням, забезпечує вільний рух повітряним потокам. Природний рух повітря в цьому прошарку (ефект каміна) не дозволяє збиратися конденсату і волозі, і є свого роду температурним буфером, що значно знижує тепловтрати. Фасад такого типу значно довговічніший, без необхідності навіть косметичного ремонту термін експлуатації досягає 50 років.

зовнішні стіни
titletitletitle

Керамічні блоки - це результат еволюції знайомої кожному цегли. Керамічний блок зберіг в собі усі переваги цегли: екологічність, простота використання, економність, подвоївши їх. Пустотілі керамічні блоки товщиною 2 500 мм, - виготовляють із глини високої якості. Будівлі, споруджені із керамічних блоків, повільніше охолоджуються зимою і зберігають прохолоду в теплу пору року.

Двері
titletitletitle

Двері вхідні протизламні з межею вогнестійкості ЕІ 30 виробника-постачальника ТОВ «Корона Лева» (Україна, м.Львів). Дверне полотно складається з зовнішнього сталевого листа товщиною 1,2 мм. Внутрішній простір дверного полотна заповнюється теплоізоляційною мінеральною ватою «Izoterm». Дверне полотно із зовнішньої сторони оздоблене МДФ накладкою (товщиною 12 мм), покритою HPL-панелями. Двері оснащені замком Kale 257. Фурнітура захисна Apecs з циліндром Imperial забезпечує високий клас безпеки. Додатковий замок SAB 1950 Roll виконує функцію фіксатора полотна.

опалення
titletitletitle

Двоконтурний котел – найкращий варіант забезпечення опалення та гарячого водопостачання квартири. Компактність системи, простота схеми та установки — основні  переваги двоконтурних котлів. В житловому комплексі ПАРУС LIFE будуть встановлені індивідуальні двоконтурні газові котли провідної європейської компанії VAILLANT. На українському ринку продукція Vaillant представлена з 2000 року. З тих пір, завдяки своїй надійності, економічності і довгому терміну служби, вона користується успіхом і у українських споживачів. Техніка відповідає найвищим стандартам якості і ідеально пристосована до експлуатації в українських умовах.

вікна
titletitletitle

Якісні 2-камерні металопластикові вікна з 5-камерним профілем - стійкі до впливів навколишнього середовища, мають високий рівень шумо- і теплоізоляції. Конструкції не вимагають спеціалізованого догляду або обслуговування і збережуть привабливий зовнішній вигляд протягом багатьох років. Високий ступінь захищеності гарантується використанням профілю з підвищеною міцністю і відмінною якістю складання профілів.

система контролю доступу
titletitletitle

Багаторівнева система контролю доступу. Сучасні ІР-домофони з функцією дистанційного управління за допомогою мобільного телефону. Цілодобовий відеонагляд зі встановлених камер відеоспостереження по периметру всієї території житлового комплексу. За допомогою спеціального новітнього кабелю зі скловолокна система відоспостереження буде підключена до міської поліційної мережі.

098 073 75 77

вул.Городницька, 7м.Львів

powered by

webdreamlab
Про комплекс

Кращі квартири від забудовника Парус Life

Квартири від забудовника у Львові користуються популярністю серед покупців. Насамперед, це відбувається завдяки доступним цінам на житло від забудовника, а також через високу якість квартир у новобудовах, та використання при будівництві сучасних технологій. Житловий комплекс Парус Life від відомого та перевіреного забудовника у Львові, знаходиться поблизу головної архітектурної пам’ятки міста – Високого замку. Біля новобудови Парус Life знаходяться школи, дитячі майданчики, лікарні та декілька мереж торгівельних центрів. Для власників квартир та їхніх гостей обладнано сучасний паркінг. Короткий перелік переваг вибору Парус Life:

  • Висока якість будівництва
  • Безпека для всієї родини
  • Зручне розташування біля історичного та ділового центру міста Львів
  • При спорудженні ми використовували найсучасніші технології
  • Неймовірний краєвид
  • Smart – планування
  • Закрита внутрішня територія
  • Комерція з панорамними вітринами від підлоги до стелі
  • Підземний паркінг

Всі квартири в новобудові Парус Life мають чудові панорамні вікна від надійніх європейских виробників, гарний вид з вікна та чисте повітря. Тиша у районі новобудови чудово поєднується з близькістю до центра міста Львів. Для панорамних вікон ми використовуємо алюмінієвий профіль та мультифункціональні склопакети, все це забезпечує найбільший комфорт, енергоефективність та безпеку для мешканців.

Відео